Wchłanianie białka ma znaczenie

Wchłanianie białka ma znaczenie

2,86 / 7 głosów

Wiele osób w to nie wierzy, ale przyswajanie białka ma znaczenie. Wszyscy wiemy, co robi białko, ale istnieje wiele innych ważnych czynników. Jakie są te inne? Otóż ​​są to główne aminokwasy, które są wchłaniane do krwiobiegu, czyli przez wątrobę, przez nerki, przez powietrze, a ostatecznie przez całe ciało. Wszyscy używamy odżywki białkowej, ale nie jesteśmy przekonani, co to jest? Czy używamy go w ilościach, bez których możemy się obejść? Czy ignorujemy kwestię absorpcji? To bardzo ważne pytanie, ponieważ nie każdy suplement, który wchodzi w kontakt ze skórą, należy uznać za suplement "niewidoczny".

Wpływ na wchłanianie białka

W rzeczywistości w tym przypadku konieczne i krytyczne jest rozróżnienie między dwoma typami białek. Stykające się z nami odżywki białkowe wchłaniają się prawie wyłącznie przez skórę, dzięki wchłanianiu przez skórę wchłoniętej dawki. Oznacza to, że mogą być wchłaniane przez komórki naszego organizmu, przez tkanki takie jak mięśnie, włosy czy paznokcie. Jakie są inne typy?

Przede wszystkim chodzi o rodzaj białka zawartego w produkcie. Oczywiście chodzi o ilość białka zawartego w ekskluzywnej, ekskluzywnej kategorii. To oczywiście pozwala mówić o produkcie o wysokiej wchłanialności, który zwykle zawiera oba rodzaje białek, a także inne substancje, które są bardziej dostępne dla naszego organizmu.

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *